Obrazki i metryczki haftowane na lnie – idealny prezent dla nowonarodzonego dziecka

Przyjście na świat dziecka to wyjątkowe wydarzenie – nie tylko dla samych rodziców, ale i ich przyjaciół oraz bliskich. Ci często zastanawiają się nad wyjątkowym upominkiem dla nowego członka rodziny. Co więc kupić dla noworodka? Personalizowany, haftowany lniany obrazek bądź metryczka sprawdzą się celująco – będą nie tylko cenną pamiątką, jak również estetycznym sposobem na ożywienie pokoju maluszka.

Dzięki możliwości personalizacji, w manufakturze Słonik można wybrać dowolny wzór, który ma zostać wyhaftowany.

Doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka będzie haftowany obrazek, na którym poza wesołym wzorem, można umieścić również istotne informacje z dnia narodzin dziecka. Dzięki wyhaftowaniu imienia, daty urodzenia, czy wagi, rodzice nowonarodzonego dziecka otrzymują cenną dla siebie pamiątkę, a dziecko – ciekawy, wzór, który wywoła uśmiech na jego twarzy.

Haftowany obrazek na lnie – nietuzinkowa dekoracja każdego dziecięcego pokoiku

Zarówno obrazki, jak i metryczki, które wykonywane są w pracowni Słonik powstają z pasją oraz najwyższą starannością nawet o najmniejszy szczegół. Przykładowo, obrazek haftowany z chmurką, oprawiony drewnianą ramką, będzie pięknie prezentował się zarówno przy łóżeczku dziecka, jak i na ścianie, w formie wiszącej dekoracji. Dzięki możliwości personalizacji, można wybrać dowolny wzór, który ma zostać wyhaftowany, dlatego też dobierając go do aktualnego wystroju pokoiku, bezbłędnie możemy dopasować go do aktualnej aranżacji.

Dekoracje dla dzieci z lnu

Lniana tkanina jest ekologiczna oraz bezpieczna, dlatego z powodzeniem można wykorzystywać ją w pokojach najmłodszych. Dzięki temu, że len posiada właściwości antyalergiczne, nie musimy obawiać się, że otrzymany prezent w jakikolwiek sposób negatywnie wpłynie na zdrowie maluszka. Wybierając dekoracje z lnu, takie jak haftowane obrazki, czy metryczki sprawiamy, że podarunek będzie nie tylko estetyczny i funkcjonalny, ale i bezpieczny.

Podsumowując, stając przed wyborem prezentu dla noworodka, warto wziąć pod uwagę nie tylko jego wygląd czy cenę, ale przede wszystkim właściwości prozdrowotne. Dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie dziecka są przecież najwyższym priorytetem.